První vánoční koncert za námi!

30. listopadu 2015 v 16:27 | Libuš |  Zajímavosti
Dne 28. listopadu jsme vystoupili na rozsvěcení vánočního stromku v Bílku. Sešli jsme se v 16:15 v učebně paní uč. Fišerové, bohužel, paní učitelka se ze zdravotních důvodů nedostavila. Ale ani to nás neodradilo a s vervou jsem se pustili do práce.
O čtvrt hodiny déle pro nás přijela tři auta, která nás zavezla přímo na místo konání. Odložili jsme si věci, které jsme nepotřebovali v místní škole, Vlasta mezitím připravil klávesy a v pět to vypuklo. Starosta obce a chotěbořský místostarosta zahájili tento slavnostní moment svými proslovy. Rozsvítil se stromeček a my jsme zpustili. Zazněly ty nejkrásnější vánoční koledy a písně, které umíme. I když byla už tma, díky níž naši nejmladší neviděli na noty, a byl velký vítr, který Vlastovi shazoval noty, koncert se nám velice povedl.
Všichni přítomní nadšeně tleskali a jistě se jim líbily všechny naše písničky. Za odměnu jsme každý dostal krásný vánoční balíček a horký čaj na zahřátí. Po té nás odvezli zase zpět. A nyní nás čeká již tradiční zpívání v Panském domě. Všichni jste velice zváni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ZdenekE ZdenekE | E-mail | 17. ledna 2017 v 20:28 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na motylek-chotebor.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama